Spolupráce na obsahu

Přizvěte kolegy a pracujte společně

Úspěšné weby jsou obvykle výsledkem spolupráce. Na tom, aby byl výkon webu optimální, je obvykle zainteresováno více lidí a prolíná se to mnoha disciplínami. Aplikace ContentKing podporuje spolupráci, jak jen to jde.

Funkce Správa týmu je velmi účinný, a přesto snadno použitelný, nástroj, se kterým se řízení týmu stane hračkou.

Přehled členů týmu

Sdílejte jakýkoliv přehled

ContentKing nabízí možnost účinného hledání, filtrování a třídění, které vám umožní dostat se i k těm nejmenším detailům.

Sdílení URL

Potřebujete se dostat na důležité stránky blogu, které mají problémy s kanonickými odkazy? Žádný problém. Ale co když tyto odkazy chcete poslat svému kolegovi, aby je mohl opravit? No jistě, stačí sdílet URL záložky, kterou máte před sebou, a váš kolega uvidí totéž co vy, včetně aktualizací. Zbožňujeme tuto funkci – sledovat, jak se množství problematických stránek smrskává, zatímco sami pracujete na nějakém problému, je návykové.

Exportujte cokoliv chcete

ContentKing poskytuje vše, co potřebujete k optimalizaci svého webu, a přitom ani nemusíte opustit aplikaci. Občas ale můžete chtít exportovat surová data a pracovat s nimi v Excelu, OpenOffice, Google Drive nebo v nějakém jiném programu. Jednoduše exportujte data jakéhokoliv přehledu a za pár vteřin je dostanete v přehledném zformátovaném CSV dokumentu.

Exporty

Exporty jsou dostupné pro jakýkoliv přehled. Je jen na vás, jestli chcete exportovat všechno, filtrovaný seznam stránek webu nebo seznam stránek s chybnými kanonickými odkazy.