Přehled obsahu

Rychlé vyhledávání v rámci webu

Když pracujete na svém webu, obvykle vás zajímají konkrétní stránky nebo sekce. Někdy může být obtížné proklikat se tam, kam potřebujete. To ale neplatí s aplikací ContentKing. Díky efektivnímu vyhledávání, filtrům a třídění jednotlivých funkcí se rychle dostanete tam, kam chcete.

Rychlé filtrování a třídění
Využijte rychlé filtrování a třídění

Ať už má váš web několik set nebo několik set tisíc stran, ContentKing pracuje vždy rychlostí světla. Můžete zkombinovat jednotlivá kritéria filtrů, jak se vám zlíbí, a vytvořit tak účinné kombinace pro vyhledávání.

Detailní přehled každé stránky

ContentKing sleduje i ty nejmenší detaily. Informuje vás o obsahu stránky, markupech pro sociální sítě, problémech, které je třeba vyřešit, i o všech dalších údajích nezbytných pro výkon stránky.

Detail stránky

A co víc: sledujeme také všechny vazby s ostatními stránkami, ať už jde o klasické odkazy, kanonické odkazy nebo přesměrování. Odhalíme všechny vazby, které jsou pro vyhledávače a návštěvníky důležité.

Cestujte zpět v čase

Občas nestačí znát jen aktuální stav. Někdy potřebujete vědět i co mu předcházelo. ContentKing vám proto umožňuje cestovat v čase a sledovat co přesně se přihodilo a kdy.

Historie změn

Došlo ke změnám v názvu stránky nebo v meta description? Sledujeme to. Přidali jste markup pro OpenGraph? Víme o tom. Vedeme přehled o všem důležitém pro výkon vaší stránky a zobrazujeme to na přehledné časové ose.