Monitoring obsahu

Odhalte a opravte problémy dřív, než se projeví

Už jste někdy měli na svém webu problém, který negativně ovlivnil návštěvníky nebo výkon webu ve vyhledávačích? Známe to asi všichni. To je ten hlavní důvod, proč jsme vytvořili ContentKing. Už jsme měli dost nečekaných problémů ovlivňujících úspěch našeho webu, a tak jsme se pustili do vývoje nástroje, který by náš web sledoval místo nás a upozornil nás, když je potřeba něco udělat.

Upozornění

S aplikací ContentKing si můžete být jisti, že kdykoliv se něco podstatného přihodí, dozvíte se o tom a budete to moci opravit dříve, než to návštěvníci nebo vyhledávače zpozorují. ContentKing vás zbaví nepříjemných překvapení.

Časová osa změn na webu

Co kdybyste měli k dispozici časovou osu, která by vám přesně ukázala, k jakým změnám na webu došlo? S aplikací ContentKing takovou osu mít budete. V sekci Aktivita naleznete vždy aktualizované údaje o všech důležitých změnách na webu.

Časová osa změn na webu

Ve zlomku okamžiku můžete zjistit, co se na webu od vaší poslední návštěvy změnilo, nebo se s lehkou nostalgií podívat, kam až jste se od začátku používání aplikace dostali. V kažém případě, sekce Aktivita vás jistí.

Historie změn

Obsah je ten nejdůležitější faktor, který rozhoduje o úspěchu webu. Proč je ale tak těžké sledovat změny obsahu? S aplikací ContentKing není. Aplikace sleduje změny na všech stránkách webu za vás.

Stačí vybrat určité časové období a Contentking vám přesně ukáže, které stránky byly přidány nebo odstraněny, kde se změnil obsah a které problémy už byly vyřešeny. Kdykoliv potřebujete vědět, k jakým změnám došlo v určitém časovém období, Historie změn je to pravé místo, kde najdete odpověď.

Historie změn
ContentKing vám přesně ukáže, které stránky byly přidány nebo odstraněny

Nejčastější způsoby použití

Historie změn má širokou škálu využití, nejvíce se ale osvědčuje pro tyto případy:

  • Měsíční reporty: rychlé srovnání současného stavu s tím, co bylo před měsícem.
  • Migrace: rychlé ověření, jestli se migrace obsahu zdařila. Nazapomeňte: nikdy nevynechte žádnou stránku.
  • Hledání příčin propadu pozice stránek ve vyhledávačích
  • Sledování změn obsahu na webu
  • Kontrola, jestli je po aktualizaci CMS web pořádku