27. února 2017

Sledujte postup optimalizace pomocí Přehledu ContentKing

Cílem digitálního marketingu je posouvat vaše podnikání vpřed – dělat vás viditelnějším, než jsou vaši konkurenti, získávat více návštěvníků, zvyšovat míru konverzí, podporovat KPI, které jsou pro vaše podnikání zásadní. Abyste vždy věděli, že jdete správným směrem, právě jsme spustili novou funkci, která vám pomůže sledovat váš pokrok: Přehled ContentKing.

Sledujte růst svého webu

Prvními ukazateli v přehledu jsou kondice webu a počet stránek. Kondice webu je skvělým ukazatelem neočekávaných problémů, zatímco počet stránek vám umožní rychle zjistit obsahové změny. Obě metriky jsou zobrazeny pomocí intuitivních grafů ukazujících vývoj webu v průběhu času.

Přehled ContentKing

Odškrtávání problémů nebylo nikdy příjemnější

Dalším ukazatelem je počet aktuálních problémů podle kategorií. Pro ještě lepší přehled jsme tyto statistiky rozdělili podle toho, jestli se problémy vyskytují na klíčových nebo na ostatních stránkách. Vždy tedy víte, že optimalizujete to, co je zrovna potřeba. Je příjemné zbavovat se otravných problémů a sledovat tyto změny na grafu v reálném čase.

Odškrtávání problémů nebylo nikdy příjemnější

Doufáme, že se vám tato zbrusu nová funkce bude líbit stejně jako nám. A jako vždy: nepřestávejte optimalizovat.

Kateřina Šabršulová
Kateřina je zodpovědná za zákaznickou podporu pro český trh. Jestliže potřebujete pomoc s optimalizací svého webu pomocí aplikace ContentKing, ona je ten pravý člověk, na kterého se můžete obrátit.

Jste připraveni vyzkoušet ContentKing?

Objevte, co se děje na vašem webu.
Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).