14. února 2017

2 nové šikovné funkce, které vám pomohou určit priority

V ideálním světě by se každý problém, který se na webu objeví, řešil okamžitě. Ve skutečnosti to ovšem často není možné, váš čas je omezený a určitě máte spoustu jiné práce. Je tedy nutné stanovit priority. Jak ale určit, který problém vyžaduje vaši pozornost ze všeho nejdřív? Právě jsme dokončili dvě nové funkce, které vám se stanovením priorit pomohou: Relevanci a Filtrování problémů.

Relevance

Relevance stanoví, jak moc je stránka důležitá pro zobrazení ve vyhledávačích, a podle toho jí přidělí hodnotu na stupnici od 1 do 10. Na jejím určení se podílí mnoho faktorů jako například: jak často se stránka mění, kolik na ni vede odkazů, jestli je indexovatelná.

Relevanci najdete v sekcích Stránky a Problémy, kde vám pomůže určit, které stránky jsou nejdůležitější.

Relevance

Filtrování problémů

Nejlepší na filtrování problémů je, jak se dají zásadní stránky oddělit od ostatních. Zásadní stránky jsou ty, které mají nejvyšší relevanci v rámci webu, takže je důležité vyřešit nejprve jejich problémy.

Kromě toho můžete filtrovat také podle statusu a kategorie tak, abyste si vytvořili segment přesně podle svých potřeb. Chcete si zobrazit obsahové problémy na zásadních stránkách, které je třeba vyřešit? Stačí na to pár kliknutí.

Tyto funkce jsou nyní k dispozici pro všechny uživatele. Vyzkoušejte je ještě dnes a zefektivněte tak svou práci.

Kateřina Šabršulová
Kateřina je zodpovědná za zákaznickou podporu pro český trh. Jestliže potřebujete pomoc s optimalizací svého webu pomocí aplikace ContentKing, ona je ten pravý člověk, na kterého se můžete obrátit.

Jste připraveni vyzkoušet ContentKing?

Objevte, co se děje na vašem webu.
Vložte platnou doménu, prosím (www.priklad.cz).